افتتاح نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان مرکز

نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان مرکز علمی-کاربردی فرهنگ و هنر البرز

با حضور دکتر آشنا رییس موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر کشور افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی-کاربردی فرهنگ و هنر البرز؛  نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان این مرکز روز یکشنبه 15/11/96 با حضور دکتر آشنا رییس موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر کشور، دکتر سادات حسینی رییس دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان البرز، سرهنگ خسروی معاون اجتماعی ناجا، جمعی از مسوولین استان، اساتید و دانشجویان افتتاح گردید.

در این نمایشگاه که نمایش مجموعه ای از آثار برتر دانشجویان رشته های مختلف هنری در ترم گذشته را شامل می شد، بخشی از توانمندی ها و ظرفیت های قابل ارائه ی دانشجویان در رشته های عکاسی، طراحی لباس، دوختهای سنتی، معماری داخلی، گرافیک و گروه سینما و انیمیشن به نمایش در آمد.

دکتر آشنا رییس موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر کشور پس از بازدید از نمایشگاه، سطح کیفی آثار ارائه شده را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت این مرکز با توجه به مهارت محور بودن آموزشهای علمی-کاربردی ظرفیت خوبی جهت ایجاد زمینه های کار آفرینی و تولید شغل دارد.

وی همچنین از حمایت های موسسه فرهنگ و هنر در خصوص فعالیت های کارآفرینی مراکز سخن گفت و با بیان اینکه امروز اولویت موسسه گسترش این فعالیت هاست، ابراز امیدواری کرد مرکز البرز به عنوان پیشگام این عرصه در کشور به فعالیتهای کار آفرینی و حمایت از تولیدات دانشجویی اهمیت بیشتری بدهد.

دکتر سادات حسینی رییس دانشگاه جامع علمی-کاربردی  استان البرز نیز از حرکت رو به جلوی این مرکز قدر دانی کرد و با تاکید بر حمایت جدی از دانشجویان صاحب تخصص خواستار ایجاد شرکت های دانشجویی و تشکیل خوشه های فناوری در زمینه تولیدات دانشجو محور شد.

در پایان نیز دکتر چک نژادیان رییس مرکز علمی-کاربردی فرهنگ و هنر البرز ضمن تشکر از حضور مسوولین، اساتید و دانشجویان از حرکت این مرکز به سمت ایجاد بسترهای کارآفرینی برای دانشجویان در حین تحصیل و بعد از پایان تحصیلات خبر داد و اظهار داشت با توجه به آمایش های سرزمینی صورت گرفته در کشور، دو مقوله فرهنگ و هنر و گردشگری به عنوان مزیت معرفی گردیده که با توجه به حوزه رسالتی خود در زمینه فرهنگ  و هنر و ظرفیت های موجود در مرکز، آماده ی انجام فعالیت های کارآفرینی در این حوزه ها هستیم.

این نمایشگاه که در فضایی بالغ بر 600متردر محل مرکز فرهنگ و هنر البرز دایر و تا روز سه شنبه پذیرای عموم علاقه مندان می باشد.

 

 

 

زمان انتشار: (15 روز قبل)