رونمایی کتاب و نمایشگاه عکس «بازخورد»

رونمایی از کتاب بازخورد و افتتاحیه نمایشگاه عکس مدیریت شهری

به همت مرکز علمی-کاربردی فرهنگ وهنر البرز و با حمایت مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج کتاب «بازخورد» و نمایشگاه عکس با موضوع عکاسی در زمینه مدیریت شهری رونمایی و افتتاح شد.

مهندس دادگو رئیس شورای اسلامی شهر کرج در این مراسم ضمن ارائه توضیحاتی در باره فعالیت شهرداری و شورای شهر خواهان توجه بیشتر به سیما و منظر شهری شد. همچنین چک­نژادیان رئیس مرکز آموزش علمی­-­کاربردی فرهنگ و هنر استان البرز نیز ضمن تشکر از زحمات شهرداری کرج، اعضای شورای اسلامی شهر و مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی از آمادگی دانشگاه جهت همکاری در زمینه مبلمان شهری خبر داد.

شایان ذکر است در سال گذشته تفاهم­نامه­ای مابین این مرکز دانشگاهی و مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج در راستای رسیدن به شناختی تصویری و البته واقعی از شهر کرج با اولویت عکاسی در حوزه­های سیما و منظر شهری، فضای سبز، اوقات فراغت، مشاغل کاذب، ترافیک و پسماند منعقد شده است. در طی مدت انجام این همکاری بالغ بر 21 هزار فریم عکس از حوزه­های فوق­الذکر تهیه شده و در اختیار مرکز پژوهش­های شورا قرار گرفته است.

مراسم رونمایی و نمایشگاه عکس در روز پنج شنبه با حضور رئیس و نایب رئیس و سایر اعضای شورای اسلامی شهر، مدیرعامل متروی شهری، مشاور فرهنگی استاندار، اساتید و دانشجویان رشته عکاسی افتتاح شد و به مدت 5 روز میزبان علاقه مندان می باشد.

 

 

زمان انتشار: (10 ماه قبل)